O mnie się nie martw 10 (5/13)

serial komediowy Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Sylwia reprezentuje w sądzie ciężarną nastolatkę, która stara się o zezwolenie na małżeństwo. Sprawa Kaśki, w której interweniował Marcin, przyjmuje nieoczekiwany obrót. Kaszuba wdaje się w bójkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Kaszubów - wdowca Marcina (Stefa Pawłowski), jego dwóch córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska) oraz trzyletniego synka Zbyszka, Krzysztofa Małeckiego (Paweł Domagała) i jego świeżo poślubionej żony Marty (Katarzyna Ankudowicz), narzeczonych Sylwii (Aleksandra Adamska) i Pawła (Marcin Korcz) oraz innych pracowników kancelarii adwokackiej. Po tragicznym wypadku, w którym zginęła żona Marcina, Iga (Joanna Kulig), Kaszuba stara się poukładać sobie życie. Mimo wsparcia przyjaciół i rodziny, zamyka się w sobie i ucieka od problemów w pracę.

W tym odcinku

Sylwia w asyście Kostka staje jako pełnomocnik w sądzie rodzinnym, gdzie walczy o zezwolenie na małżeństwo nieletniej dziewczyny, która spodziewa się dziecka. Prawniczka zgodziła się przyjąć sprawę ze względu na swoją matkę. Nastolatka jest córką chrzestną Grażyny, a jej opiekunka próbuje nie dopuścić do małżeństwa z zupełnie irracjonalnych powodów. Sprawa Kaśki, w której Marcin podjął interwencję, przyjmuje nieoczekiwany obrót. Młody Kaszuba zmuszony jest wdać się w bójkę. Także Oliwka bojowo wkracza w cudze problemy. Co za tym idzie, nowa wychowawczyni dziewczynki, Anka, mało przyjaźnie wita ojczyma. Mężczyzna też nie jest jej przychylny, ma zastrzeżenia do jej rozpoznania sytuacji w szkole, a nawet do jakości jej przygotowania pedagogicznego. Krzysiek denerwuje się na wieść o tym, że Sylwia uczęszcza na psychoterapię. Do niej zaczyna natomiast docierać, że Paweł może mieć rację. Tymczasem Radecki zaczyna podejrzewać, że ostentacyjnie prawdomówna Maria żyje w kłamstwie. Ona z rozbawieniem słucha nieustannych dyskusji Kostka i Karoliny na temat mentorów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...