Teleman

Detektywi w akcji (148)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu przychodzi właściciel agencji hostess. Kolejne pracownice porzucają swoje zajęcie. Winny sytuacji jest zboczeniec, który prześladuje kobiety. Napastnik włamał się też do firmowego auta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Do Septagonu przychodzi właściciel agencji hostess. Kolejne pracownice porzucają swoje zajęcie. Winny sytuacji jest zamaskowany zboczeniec, który prześladuje kobiety, wyrywając im tacki z jedzeniem. Napastnik włamał się też do firmowego samochodu i pociął nożyczkami wszystkie stroje. Szef i Ruda obserwują właściciela konkurencyjnej firmy, podsłuchują też jego podejrzaną rozmowę. Tymczasem Diablo i Bury zajmują się zleceniem Sebastiana, organizatora śródlądowych rejsów dla wędkarzy. Mężczyzna ma dwie łodzie, którymi co kilka dni wypływa na łowisko z grupą zapaleńców marzących o wielkiej zdobyczy. Ktoś próbuje wrobić go w kłusownictwo, czym psuje jego dobrą opinię wśród klientów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...