Teleman

Detektywi w akcji (146)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu zgłasza się Asia. Jej narzeczony, Marek, po powrocie z wieczoru kawalerskiego dziwnie się zachowuje. Dziewczyna jest pewna, że podczas wyjazdu stało się coś złego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się Asia. Jej narzeczony, Marek, po powrocie ze swojego wieczoru kawalerskiego dziwnie się zachowuje. Impreza, którą zorganizował jego świadek, Kuba, odbyła się w Berlinie. Dziewczyna jest pewna, że podczas wyjazdu musiało stać się coś złego, bo Marek jest teraz zupełnie rozbity, nerwowy i nie chce z nią rozmawiać. Niepokój dziewczyny nasiliły jeszcze zasłyszane strzępki rozmowy telefonicznej. Asia podejrzewa zdradę. Detektywi ruszają tropem Marka. Stopniowo odkrywają, co się wydarzyło podczas feralnego wyjazdu, a prawda, która wychodzi na jaw, przerasta najgorsze obawy Aśki... Do Septagonu zgłasza się też zrozpaczony wnuk pewnej staruszki, Darek, którego babcia uległa serii dziwnych wypadków. Najpierw staruszkę zaatakował rój pszczół, później omal nie przygniotła jej maszyna rolnicza, która nagle sama ruszyła z miejsca, a następnie ktoś ukradł jej wszystkie pary okularów, co skończyło się bolesnymi obrażeniami. Mężczyzna podejrzewa sąsiadkę, z którą babcia od dawna ma konflikt. Diablo rozpoczyna śledztwo od wizyty u podejrzanej. Prosi kobietę, która ciesz się w okolicy sławą szeptuchy, by mu powróżyła. Pod tym pretekstem chce rozejrzeć się w jej mieszkaniu. Podczas tych odwiedzin gospodyni nie szczędzi mu sensacyjnych opowieści na temat sąsiadki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...