Teleman

Detektywi w akcji (145)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Młoda gwiazda pop znajduje w garderobie ładunek wybuchowy. Wydarzenie staje się medialną sensacją. Detektywi zajmą się też zleceniem wnuków martwiących się o babcię. Kobieta znika gdzieś wieczorami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Najnowsze przygody pracowników agencji detektywistycznej Septagon. W nowym sezonie kolejne zawikłane sprawy, dramatyczne sytuacje, pasjonujące śledztwa, niebanalne metody i pomysły detektywów oraz dynamiczne pościgi i zaskakujące rozwiązania.

W tym odcinku

Młoda gwiazda muzyki pop o pseudonimie Lejdi C. znajduje w garderobie ładunek wybuchowy. Okazuje się, że była to tylko świeca dymna, ale roztrzęsiona artystka traci przytomność i musi odwołać występ. Wydarzenie staje się medialną sensacją, a wokalistka ląduje na pierwszych stronach portali plotkarskich. Agent gwiazdy sugeruje, że sprawcą mógł być jeden z psychofanów. Detektywi ustalają adres jednego z nich, który groził celebrytce. Okazuje się, że pod wskazanym adresem mieszka dziewiętnastolatek, który miał wypadek na motocyklu i teraz porusza się na wózku inwalidzkim. Następnego dnia na pewnym portalu ukazuje się zdjęcie nieprzytomnej Lejdi C. Ktoś, kto je zrobił, musiał wiedzieć o całej akcji. W tym odcinku detektywi zajmą się też zleceniem wnuków zaniepokojonych o swoją babcię. Staruszce wprawdzie nic nie dolega, ale jej zachowanie - nadmiar energii i dziwne tajemnice, niepokoją rodzeństwo. Kobieta nie jest typową polską emerytką. Zawsze była trochę "zwariowana" i nowoczesna - uprawiała jogę, poszukiwała duchowego rozwoju i lubiła przyjaźnić się z młodzieżą. Jednak ostatnio żwawa 71-latka znika gdzieś na całe wieczory i bez opamiętanie wydaje pieniądze.

Występują

Zobacz także

Ładuję...