Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1010

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jola dowiaduje się na szkolnym zebraniu, że jej syn Emil oraz jego kolega spędzają całe dnie nad ekranem telefonu. Chłopcy są już niemal uzależnieni. Matki obu nastolatków postanawiają interweniować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

15-letni Emil całe dnie spędza nad ekranem telefonu. Na szkolnym zebraniu wychowawczyni chłopaka zwraca uwagę jego matce, Joli, że wraz z przyjacielem Filipem są już niemal uzależnieni. Rodzicielki nastolatków postanawiają interweniować. Namawiają synów, by aktywnie spędzali czas. Emilowi i Filipowi początkowo nie podoba się to ograniczanie im dostępu do internetu. Z czasem zaczynają jednak doceniać czas spędzony w świecie realnym. Wkrótce syn Joli zakochuje się w Kindze. Niestety, dziewczyna wybiera Filipa. Między przyjaciółmi dochodzi do bójki, po której Emil zamyka się w sobie.

Zobacz także

Ładuję...