Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1009

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Edyta, jako osoba pełnoletnia, powinna opuścić dom dziecka. Wychowawczyni Piasecka namawia podopieczną, by kontynuowała edukację. Niespodziewanie zjawia się biologiczna matka dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Edyta za miesiąc osiągnie pełnoletność. W wieku osiemnastu lat powinna opuścić dom dziecka, w którym przebywała od piątego roku życia. Wychowawczyni Piasecka namawia podopieczną, by kontynuowała edukację, dzięki czemu zostanie na miejscu. Niespodziewanie zjawia się biologiczna matka dziewczyny, Beata. Twierdzi, że córka została jej odebrana, a kontakt z nią był utrudniony. Kobieta chce nadrobić stracone lata. Pyta, czy Edyta zamieszka z nią i jej konkubentem. Nastolatka jest gotowa się zgodzić. Nie ufa już wychowawczyni i ma żal do Piaseckiej o to, że spędziła tyle lat bez rodziny. Kiedy poznaje swoją młodszą siostrę Izę, podejmuje ostateczną decyzję.

Zobacz także

Ładuję...