Teleman

Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1007

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jurek powraca z rejsu do żony i córeczki. Chce zrobić rodzinie niespodziankę, dlatego pojawia się tydzień przed planowanym terminem. Zastaje w domu imprezę. Zaczyna też podejrzewać partnerkę o zdradę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Jurek powraca z długiego rejsu do żony Ewy i 5-letniej córeczki Joanny. Chce zrobić rodzinie niespodziankę, dlatego pojawia się tydzień przed planowanym terminem. Zastaje w domu imprezę. Pod wpływem sąsiadki Mai zaczyna podejrzewać partnerkę o zdradę. Kobieta sugeruje, że przyjaciel Ewy, Marcin, który jest gejem, lubi czasem poflirtować sobie z kobietami. W dodatku mała Asia wydaje się być bardziej zżyta z wujkiem, niż własnym ojcem. Między małżonkami dochodzi do kłótni. W tym czasie dziewczynka ulega wypadkowi i musi przejść operację. Jurek zgłasza się jako dawca krwi, ale okazuje się, że nie może pomóc pięciolatce. Co gorsza, istnieje prawdopodobieństwo, iż nie jest jej rodzicem. Ojcostwa nie wyklucza natomiast grupa krwi Marcina. Mąż Ewy postanawia się wyprowadzić. Nawiązuje romans z Mają.

Zobacz także

Ładuję...