CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 61

(CSI: Miami 3: Cop Killer)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Zespół poszukuje mordercy policjanta zabitego podczas rutynowej kontroli. Problem w tym, że jedyny świadek tego zdarzenia zniknął bez śladu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Policjant przeprowadzający rutynową kontrolę kierowców ginie od strzałów z bliskiej odległości. Towarzyszył mu cywil, który najprawdopodobniej uciekł z miejsca zbrodni. Agenci rozpoczynają jego poszukiwania. Okazuje się, że zniknęła również broń zamordowanego funkcjonariusza. Zgłoszone przez niego numery rejestracyjne kontrolowanego wozu są fałszywe. Mimo to Calleigh ustala jego markę. Detektywom udaje się zlokalizować auto. Tajemniczym kierowcą okazuje się nastoletnia uczennica szkoły katolickiej. Jak na głównego świadka zbrodni wydaje się jednak mało wiarygodna. Agenci chcą się dowiedzieć, czy istnieje związek między śmiercią policjanta a serią napadów na sklepy, których dokonał jej chłopak. Wkrótce jednak on także ginie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...