CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 59

(CSI: Miami 3: Addiction)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Do samochodu Kay i Morgana Colemanów wdziera się porywacz. Policja odnajduje ich auto pod mostem. Mężczyzna żyje, ale jego żona zginęła od strzału.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Zamożni i atrakcyjni Kay i Morgan Colemanowie wychodzą z eleganckiej restauracji, w której świętowali rocznicę swojego ślubu. Chwilę później do ich samochodu wdziera się porywacz. Policja odnajduje ich auto pod mostem. Ogłuszony Morgan odzyskuje przytomność, ale nie pamięta, co się wydarzyło. Jego żona zginęła od strzału z bliska. Coleman, mimo tragedii, myśli przede wszystkim o tym, by jak najszybciej wrócić do pracy w rodzinnej firmie. Detektywi postanawiają przyjrzeć się bliżej jego dwóm braciom - Salowi i Freddy'emu. Zachowanie tego ostatniego budzi podejrzenia detektywów. Do tego to na papierze z jego drukarki napisano zlecenie wyroku na Kay. Calleigh analizuje ślady znalezione na miejscu zbrodni. Dzięki badaniom DNA udaje się namierzyć porywacza. Okazuje się jednak, że sprawa zabójstwa Kay jest znacznie bardziej skomplikowana. Detektywi próbują dowiedzieć się, co tak naprawdę kryło się pod pozorem małżeńskiego szczęścia Colemanów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...