Przekręt 2 (6)

(Snatch: Bomba)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Vic chce jak najszybciej dostać się do skarbca Ortegi, by odzyskać własność gangu. Albert woli najpierw zająć się burmistrzem. Młody Hill zbliża się do Inés. Billy zaczyna pracę w sklepie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Vic chce jak najszybciej dostać się do skarbca Ortegi, żeby odzyskać własność gangu. Z kolei Albert woli najpierw zająć się burmistrzem. Młody Hill coraz bardziej zbliża się do Inés, która opowiada mu o zabójstwie ojca. Billy zaczyna pracę w niewielkim sklepie, stając się kimś w rodzaju brata dla młodego syna właściciela. Charlie, Lotti i Albert starają się ostrzec Sylvię Garcię o zdradzie Ortegi.

Występują

Twórcy

Ładuję...