M jak miłość | odc. 1428

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga i Piotrek szykują się na chrzest bliźniaczek. Anka postanawia zemścić się na Budzyńskim. Donosi Magdzie o ich romansie. Łukasz poznaje przypadkiem Katię. Dziewczyna od razu wpada mu w oko.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kinga i Piotrek szykują się na chrzest bliźniaczek. Na nieszczęście, Otar pozbawia bistro prądu, a planowane przyjęcie rodzinne może nie dojść do skutku. Anka postanawia zemścić się na Budzyńskim i donosi Magdzie o ich romansie. Julka znów zbliża się do Pawła. Łukasz poznaje przypadkiem Katię. Dziewczyna od razu wpada mu w oko. Chłopak robi też wszystko, by uniknąć spotkania z Korinem, u którego ma dług. Basia Zduńska ma kłopoty przez swojego przyjaciela Damiana. Chłopak jest załamany po tym, jak jego koledzy domyślają się, że jest synem prostytutki, Sandry. Postanawia uciec z domu razem z Basią.

Występują

Zobacz także

Ładuję...