Zaklinacz dusz | sezon 1 odc. 22

(Ghost Whisperer: The One)

serial fantasy USA 2006  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrea próbuje upewnić się, czy brat był on w samolocie, który rozbił się koło Grandview. Melinda udaje się z Jimem na miejsce katastrofy, by pomóc pasażerom w przejściu na drugą stronę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Posiadająca wrodzone zdolności parapsychiczne Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt) stara się pomagać zagubionym duszom i osobom szukającym kontaktu ze zmarłymi bliskimi. Wiele osób odnosi się do jej umiejętności sceptycznie, gdyż nie wszystkie wizje są spójne i oczywiste, jednak sama Melinda ma świadomość, że jej zdolności są prawdziwym darem.

W tym odcinku

Andrea jedzie do mieszkania brata, by upewnić się, czy był on na pokładzie feralnego samolotu. Tymczasem maszyna rozbija się w pobliżu Grandview. Melinda udaje się z Jimem na miejsce katastrofy, by pomóc pasażerom w przejściu na drugą stronę. Zdezorientowanymi duszami usiłuje zawładnąć tajemniczy mężczyzna w kapeluszu, który namawia je do pozostania na ziemi. Melinda wychodzi ze starcia zwycięsko. Wkrótce jednak dowiaduje się, że w katastrofie zginęła Andrea, której samochód znalazł się na drodze spadającego samolotu.

Występują

Twórcy

Ładuję...