CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 57

(CSI: Miami 3: Pirated)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Para nurków odkrywa na dnie ciała pięciu mężczyzn. Alexx zauważa na ciele jednego z nich odcisk łuski tuńczyka błękitnopłetwego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

Podczas podróży poślubnej para nurków odkrywa na dnie związane sznurem ciała pięciu mężczyzn. Alexx podczas autopsji zauważa na zwłokach jednej z ofiar odcisk łuski tuńczyka błękitnopłetwego. Połów tej ryby jest zabroniony, co potwierdzałoby, że wymordowano załogę kutra i tłumaczyłoby, czemu nikt nie zgłosił zaginięcia tej jednostki. Znalezione ślady wskazują, że zabici przemycali broń. Dodatkowy węzeł na sznurze sugeruje, że może być więcej ofiar. Delko rozpoczyna więc poszukiwania kolejnych ciał. Przez przypadek znajduje trójkę rozbitków dryfujących na tratwie ratunkowej. Okazuje się, że jeden z nich nie żyje. Jego towarzysze nie chcą powiedzieć, co łączy ich z dramatycznymi wydarzeniami na zaginionym kutrze.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...