CSI: Kryminalne zagadki Miami | sezon 3 odc. 54

(CSI: Miami 3: Hell Night)

serial kryminalny USA 2004  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

W noc Halloween grupa sędziów przysięgłych spotyka się w miejscu, w została zabita młoda kobieta. Chcą odtworzyć okoliczności tej zbrodni...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial opowiadają o przygodach grupy śledczych z Południowej Florydy. Korzystają oni z nowinek technicznych i starych policyjnych sposobów, aby rozwiązywać kolejne śledztwa. Grupą dowodzi charyzmatyczny Horatio Caine (David Caruso), a w zespole są m.in. atrakcyjna i inteligentna Calleigh Dusquene (Emily Procter) - specjalistka od balistyki, przystojny Eric Delko (Adam Rodriguez), dla którego wody i bagna Florydy nie mają tajemnic, nieustępliwy detektyw Tim Speedle (Rory Cochrane) oraz doświadczona pani koroner, doktor Alexx Woods.

W tym odcinku

W noc Halloween grupa sędziów przysięgłych spotyka się w miejscu, w którym rok temu została zabita nożem młoda kobieta. Przed wydaniem ostatecznego werdyktu chcą odtworzyć okoliczności tej zbrodni. Głównym podejrzanym jest mąż ofiary - 34-letni Donny Lopez, gwiazdor miejscowej drużyny bejsbolowej. Zdradzał on żonę. Twierdzi jednak uparcie, że jest niewinny. Sprawa znacznie komplikuje się, gdy zostaje on zamordowany podczas wizji lokalnej. Ryan zabezpieczając ślady, znajduje włos perskiego kota. Calleigh i Eric badają kartkę, znalezioną w pobliżu ciała Lopeza. Ktoś napisał na niej słowo: "winny". Coraz mniej jednak wskazuje na to, że to Lopez zabił swoją żonę. Agenci usiłują wyjaśnić, dlaczego w takim razie próbował zatrzeć ślady zbrodni. Horatio boryka się także z problemami osobistymi. Szuka swojego bratanka, który nie wrócił do domu. Detektywi prowadzą też śledztwo w sprawie śmierci bezdomnego mężczyzny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...