Przekręt 2 (4)

(Snatch: Fight Night)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Gang Hilla rozważa swoją strategię przetrwania w San Toledo. Albert postanawia zbliżyć się do burmistrza. Billy walczy z lokalnym faworytem w swoim pierwszym profesjonalnym meczu bokserskim.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Gang Hilla rozważa swoją strategię przetrwania w San Toledo. Albert postanawia zbliżyć się do burmistrza. Billy walczy z lokalnym faworytem w swoim pierwszym profesjonalnym meczu bokserskim. Próby Vica, mające na celu poprawę stosunków z Lily, kończą się niepowodzeniem. Lotti i Charlie podążają za ludźmi Ortegi na opuszczony targ rybny, gdzie dokonują niespodziewanego odkrycia. Inés próbuje zdobyć zaufanie Alberta. Wie, że Hillowie nie są do końca szczerzy, jeśli chodzi o to, dlaczego pracują dla burmistrza.

Występują

Twórcy

Ładuję...