Ukryta prawda | sezon 15 odc. 1000

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nina i Jan planują budowę domu. Organizują przyjęcie, na którym zjawia się Karol. Mężczyzna jest przedsiębiorcą biorącym udział w przetargach. Gdy Jan wychodzi po alkohol, jego żona zostaje zgwałcona.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.05 12:35
TVNlogo

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

Małżonkowie Nina i Jan planują budowę domu. Organizują przyjęcie, na którym zjawia się Karol. Mężczyzna jest przedsiębiorcą biorącym udział w przetargach gminnych. Gdy Jan wychodzi po alkohol, jego żona zostaje zgwałcona. Jednak następnego dnia Nina ma wątpliwości, czy to rzeczywiście się wydarzyło. Pewności nabiera dopiero po obdukcji. Jan przekonuje partnerkę, by nie zgłaszała sprawy na policję. Okazuje się bowiem, że Karol przekazał mu łapówkę i wszystko nagrał. Nina przyjmuje propozycję. Wkrótce relacje w ich małżeństwie zaczynają się psuć. Rozżalona kobieta wyjawia prawdę żonie Karola.

Zobacz także

Ładuję...