Ukryta prawda | sezon 15 odc. 999

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

22-letnia Agata opiekuje się młodszym bratem pod nieobecność matki, która przebywa za granicą. Pewnego dnia 13-letni Franek nie wraca do domu. Zaniepokojona siostra zaczyna go szukać.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

22-letnia Agata opiekuje się młodszym bratem pod nieobecność matki, która przebywa za granicą. Pewnego dnia 13-letni Franek nie wraca do domu. Zaniepokojona siostra zaczyna go szukać. Tymczasem matka jednego z kolegów zaginionego twierdzi, że chłopak sprzedaje marihuanę. Agata jest coraz bardziej przerażona. Pomoc oferuje jej Robert - groźnie wyglądający bywalec siłowni, do której chodzi również dwudziestodwulatka - ale kobieta odrzuca jego propozycję. Gdy znajduje wreszcie Franka, ten nie chce wracać do domu. Ponownie znika bez śladu. Agata dowiaduje się, że szantażował go pracownik stacji benzynowej, z której ukradł słodycze. Mężczyzna zmusił nastolatka do sprzedaży marihuany na swoim osiedlu. Zdesperowana siostra chłopaka przyjmuje pomoc Roberta. Zastanawia się tylko, czego zażąda on w zamian.

Zobacz także

Ładuję...