Na sygnale: A miało być tak pięknie (222)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kolejne wezwanie napływa do kobiety, która opiekuje się niewidomym partnerem. Gdy stan chorej się pogarsza, doktor Banach odkrywa, że jej ukochany nie ma żadnych problemów ze wzrokiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Awans Kuby na szefa stacji wprawia ratowników w osłupienie. Tymczasem kolejne wezwanie napływa do kobiety, która opiekuje się niewidomym partnerem. Gdy stan chorej się pogarsza, doktor Banach odkrywa, że jej ukochany nie ma żadnych problemów ze wzrokiem. Piotr i Martyna pomagają poszkodowanym w wypadku, w którym chłopak i dziewczyna zostali niemal zmiażdżeni przez rozpędzony samochód. Anna prosi Wiktora, by przyszedł do niej na kolację. Na miejscu Banach z zaskoczeniem odkrywa, że zaproszenie dostał także Potocki.

Występują

Zobacz także

Ładuję...