Przekręt 2 (5)

(Snatch: Good Work for Good Money)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas gry w pokera Lily poznaje stałego bywalca Bunker Bar, Clarence'a. Lotti i Charlie znajdują skarbiec burmistrza. Billy próbuje poradzić sobie z konsekwencjami meczu bokserskiego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Vic spędza noc na śledzeniu burmistrza. Jest gotowy na wszystko, by chronić rodzinę. Podczas gry w pokera Lily poznaje stałego bywalca Bunker Bar, Clarence'a (Daniel Fathers). Lotti i Charlie znajdują prywatny skarbiec burmistrza. Billy próbuje poradzić sobie z konsekwencjami meczu bokserskiego. Inés i Albert łączą siły, by przetransportować narkotyki z lotniska Ortegi na teren należący do narkotykowej królowej, Sylvii Garcii. Albert dowiaduje się, że burmistrz zamierza zdradzić Garcię.

Występują

Twórcy

Ładuję...