Ukryta prawda | sezon 15 odc. 995

serial paradokumentalny Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Karol jest synem właściciela firmy budowlanej. Sam nie pracuje, wolny czas spędza na imprezowaniu. Pewnego dnia rodzice mężczyzny giną w wypadku samochodowym. Teraz on musi przejąć przedsiębiorstwo.

Oglądaj w telewizji

Pon 20.12 18:00
TVNlogo
Wt 21.12 11:45
TVNlogo

Opis

Kolejne kontrowersyjne historie, z którymi muszą mierzyć się bohaterowie serialu. Każdy z nich doświadczy zdrady, bólu czy przebaczenia, ale na swój własny sposób. Wszystkie historie łączy jednak to, że prawda zawsze wychodzi na jaw. W tym sezonie wyemitowany zostanie tysięczny odcinek programu.

W tym odcinku

27-letni Karol jest synem właściciela firmy budowlanej. Sam nie pracuje, wolny czas spędza na imprezowaniu ze swoją partnerką Edytą. Pewnego dnia rodzice mężczyzny giną w wypadku samochodowym. Teraz on musi przejąć przedsiębiorstwo. Pomoc oferuje mu chrzestny Robert. Mija rok. Splot niefortunnych wydarzeń oraz kilka złych decyzji sprawiły, że obecnie Karol jest bankrutem. Musi spłacić dług, co może wiązać się ze sprzedażą domu. Karol postanawia wynająć mieszkanie studentom i w ten sposób szybko zarobić. Sam podejmuje pracę w sklepie obuwniczym, gdzie poznaje 25-letnią Anię. Początkowo nie potrafią się porozumieć, jednak z czasem wzajemne animozje zmieniają się w przyjaźń.

Zobacz także

Ładuję...