Ukryta prawda | sezon 14 odc. 929

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robert spotyka się z bibliotekarką. Pewnego dnia sąsiadka powierza córkę jego matce. Mężczyzna na chwilę przejmuje pieczę nad dziewczynką. Wkrótce zostaje zatrzymany pod zarzutem pedofilii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Historie dotyczące skrywanych tajemnic, romansów, kłamstw oraz zdrad. Bohaterowie programu w każdym odcinku przekonują się, że tak naprawdę nie znają całej prawy o swoich bliskich, sąsiadach czy przyjaciołach. Zdarza się, że życiowe zawirowania, problemy, konflikty, a także uczucia popychają ludzi do kłamstwa. Twórcy programu pokazują m.in., jak daleko można się posunąć, chcąc pomóc bliskim. Poruszają temat braku tolerancji czy pozornie idealnych małżeństw.

W tym odcinku

38-letni Robert od kilku tygodni spotyka się z bibliotekarką Weroniką. Pewnego dnia sąsiadka powierza 5-letnią córkę matce mężczyzny. Robert na chwilę przejmuje pieczę nad dziewczynką. Następnego dnia zostaje on zatrzymany pod zarzutem pedofilii. Szybko opuszcza areszt, przekonany, że to koniec sprawy. Niestety, pada ofiarą prześladowania ze strony sąsiadów. Ktoś przebija mu oponę, wypisuje wulgaryzmy na drzwiach mieszkania. Koledzy z pracy odsuwają się od niego. Weronika nie jest pewna, czy może mu zaufać. Robert wreszcie traci cierpliwość.

Zobacz także

Ładuję...