Kobra - oddział specjalny: Zaciemnienie (7)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Shutdown)

serial sensacyjny Niemcy 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do próby zabójstwa Ingo Jansena. Świadkami są Ben i Semir. Okazuje się, że mężczyzna jest objęty specjalnym programem ochrony. Nawet najbliżsi nie znają jego prawdziwej tożsamości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Dochodzi do próby zabójstwa rolnika, Ingo Jansena, prowadzącego ekologiczne gospodarstwo. Świadkami zdarzenia są Ben i Semir. Okazuje się, że mężczyzna jest objęty specjalnym programem ochrony. Nawet najbliżsi nie znają jego prawdziwej tożsamości. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że niedoszła ofiara brała niegdyś udział w napadzie na ośrodek badawczy, a w jej posiadaniu jest detonator do bomby elektromagnetycznej. Funkcjonariusze muszą pokrzyżować plany przeprowadzenia zamachu z użyciem ładunku o ogromnej sile rażenia. Ponadto usiłują ocalić Jansena i jego rodzinę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...