Kobra - oddział specjalny: Przyjaciele (6)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Freunde fürs Leben)

serial sensacyjny Niemcy 2013  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ben i Semir są świadkami wypadku na autostradzie. Z miejsca zdarzenia ucieka dwóch mężczyzn. Policjanci w bagażniku porzuconego samochodu znajdują torbę, a w niej 300 tys. dolarów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Semir i jego partner Ben patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wielu innych groźnych przestępców. Funkcjonariusze muszą dokonywać szaleńczych pościgów, strzegąc porządku na niemieckich szlakach komunikacyjnych. Nieustępliwa przełożona, Anna Engelhardt, pozwala podwładnym na łamanie obowiązujących przepisów. Wszystko po to, aby z powodzeniem chwytać bandytów. Policjanci często podejmują współpracę z Dieterem i Horstem.

W tym odcinku

Ben i Semir są świadkami wypadku na autostradzie. Z miejsca zdarzenia ucieka dwóch mężczyzn. Policjanci ruszają za nimi w pościg. W bagażniku porzuconego samochodu detektywi znajdują torbę z pokaźną sumą pieniędzy, 300 tysięcy dolarów. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Próbują zbadać tożsamość zbiegów. Tymczasem Bena czeka niespodzianka. W biurze Jenny spotyka znajomego, Jana Behlera, którego nie widział od ponad dziesięciu lat. Ben musi stawić czoła demonom z przeszłości. Zbyt późno zdaje sobie sprawę, że Jan wkroczył na niebezpieczną i ryzykowną ścieżkę. Nie dopuszcza do siebie dobrych rad przyjaciela Semira. Tragedia wisi na włosku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...