Teleman

Gliniarz i prokurator | sezon 1 odc. 9

(Jake and the Fatman: Smoke Gets in Your Eyes)

serial kryminalny USA 1987  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rehabilitantka Samantha trafia u pacjentki na włamywacza. Zrzucona ze schodów, traci wzrok. Gdy pojawia się szansa operacji, która może przywrócić jej wzrok, bandyta postanawia ją zabić.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Młoda rehabilitantka, Samantha, w domu swojej pacjentki trafia na włamywacza. Złodziej zrzuca ją ze schodów, wskutek obrażeń dziewczyna traci wzrok. Przestępca zostaje schwytany, ale z braku dowodów opuszcza areszt. Po jakimś czasie pojawia się szansa operacji, która może przywrócić dziewczynie wzrok. Bandyta postanawia ją zabić, gdyż tylko ona może go zdemaskować. Tymczasem sprytna rehabilitantka zastawia pułapkę nie tylko na niego, ale i na swojego niewiernego małżonka. Zabija przestępcę, pozorując wymianę strzałów między nim a swoim mężem. Niestety, wszystko komplikuje się, a sprawę przejmuje prokurator McCabe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...