Teleman

Gliniarz i prokurator | sezon 1 odc. 8

(Jake and the Fatman: Love Me Or Leave Me)

serial kryminalny USA 1987  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prokurator McCabe doprowadza do skazania groźnego przestępcy, Galvina. który jednak ucieka z transportu. Policjant Harmon pomaga mu dotrzeć do ukrytych pieniędzy i z zimną krwią go zabija.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Prokurator McCabe doprowadza do skazania wielokrotnego przestępcy, Eda Galvina. Mężczyzna ma odsiedzieć w więzieniu 15 lat. Odgraża się jednak, że zemści się na prokuratorze i pomagającym mu policjancie Harmonie. Podczas transportu do zakładu karnego Galvinowi udaje się uciec. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest Harmon. Pomaga on Edowi dotrzeć do skradzionych przed aresztowaniem pieniędzy. Chcąc przejąć 1,5 miliona dolarów, policjant musi pozbyć się przestępcy. Zabija go z zimną krwią. McCabe nie może uwierzyć w winę kolegi, ale dowody są niezbite.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...