Teleman

Gliniarz i prokurator | sezon 1 odc. 7

(Jake and the Fatman: The Man I Love)

serial kryminalny USA 1987  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nancy nie wie, że Glen ożenił się z nią dla pieniędzy. Mąż pozoruje wypadek, w którym Nancy ma zginąć. Ma mu to otworzyć drogę do fortuny, ale kobiecie udaje się uniknąć tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Zakochana Nancy nie wie, że Glen ożenił się z nią jedynie dla pieniędzy. Pewnego dnia mąż pozoruje wypadek, w którym zamożna Nancy ma zginąć. Jej śmierć ma otworzyć mu drogę do fortuny. Tymczasem kobiecie udaje się uniknąć tragedii. Zaślepiona miłością bezgranicznie ufa Glenowi i nie chce uwierzyć w to, że mężczyzna tak naprawdę nigdy jej nie kochał. Nie dopuszcza do siebie również myśli, że Glen jest już żonaty i to z jej sekretarką. W końcu sprawę przejmują prokurator McCabe i Jake Styles. Pomagają jej odsłonić machinacje jej męża i przyjaciółki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...