Przekręt 2 (3)

(Snatch: Larga Vida al Rey)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wiedząc, że Blanco nie można ufać, chłopcy muszą uratować Lily i Lotti. Blanco widzi potencjał w posiadaniu na swoich usługach grupy utalentowanych przestępców, więc zleca Albertowi kolejne zadanie.

Oglądaj w telewizji

Śr 27.10 9:10
AXN Spinlogo
Śr 27.10 22:50
AXN Spinlogo
Czw 28.10 3:30
AXN Spinlogo
Czw 28.10 7:05
AXN Spinlogo
Czw 28.10 21:00
AXN Spinlogo
Pt 29.10 1:40
AXN Spinlogo

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Wiedząc, że Blanco nie można ufać, chłopcy muszą za wszelką cenę uratować Lily i Lotti. Blanco widzi potencjał w posiadaniu na swoich usługach grupy utalentowanych przestępców, więc zleca Albertowi kolejne zadanie, które ma wykonać wspólnie z Inés Santiago (Úrsula Coberó). Razem mają przejąć transport narkotyków. Lily i Lotti podejmują próbę ucieczki, a ludzie Blanco ruszają w pościg za nimi. Dziewczyny szukają pomocy podczas publicznego spotkania z burmistrzem Ortegą (Tristan Ulloa), który oferuje im schronienie w swojej prywatnej rezydencji. Hillowie spotykają się ponownie w domu burmistrza, gdzie dowiadują się, że korupcja w San Toledo nie kończy się na Carlicie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...