Na sygnale: Iluzjonista (220)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2019  od 12 lat

W skrócie

Wiktor opiekuje się starszą pacjentką, która cierpi na atak duszności. Ekipa doktora Góry jedzie na wezwanie do iluzjonisty, który został przebity ostrzem. Na scenie dochodzi do kolejnego wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Wiktor opiekuje się starszą pacjentką, która cierpi na atak duszności. Wnuczek seniorki wyznaje, że właśnie tego dnia zamierzał zdradzić bliskim, że jest gejem. Widząc reakcję swojego ojca, postanawia jednak wyrzec się miłości. Jego partner w akcie rozpaczy jest gotów targnąć się na swoje życie i skoczyć z dachu. Tymczasem ekipa doktora Góry jedzie na wezwanie do teatru, gdzie podczas występu został ranny iluzjonista. Mężczyzna jest przebity ostrzem i uwięziony w skrzyni. Chwilę później na scenie dochodzi do kolejnego wypadku.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...