Teleman

Gliniarz i prokurator | sezon 1 odc. 6

(Jake and the Fatman: Body and Soul)

serial kryminalny USA 1987  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

McCabe podejrzewa, że znana firma elektroniczna prowadzi też brudne interesy. Karen zgłasza się na ochotnika do śledztwa. Przed laty szef firmy zabił jej ojca, policjanta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Akcja serialu rozgrywa się w Los Angeles, a wątki kryminalne nie są pozbawione humoru. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) rozwiązują liczne zagadki kryminalne. Każdy odcinek opowiada odrębną historię.

W tym odcinku

Prokurator McCabe wpada na ślad pewnej afery, za którą stoją grube pieniądze. Podejrzewa, że znana firma elektroniczna pod pozorem handlowej działalności prowadzi brudne interesy. Policyjna agentka, Karen, zgłasza się na ochotnika do śledzenia podejrzanego biznesmena. Jej zapał wiąże się z tym, że przed laty mężczyzna zabił jej ojca, funkcjonariusza policji. Jake, który był niegdyś chłopakiem Karen, zaczyna obawiać się o jej życie. Przez wzgląd na dawne czasy postanawia ją chronić. Tymczasem sprawy wymykają się im spod kontroli.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...