Przekręt 2 (2)

(Snatch: The Catalan and the Mute)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Blanco bierze Lily i Lotti za zakładniczki. Domaga się, aby reszta Hillów wykonała dla niego zlecenie, jeśli je odzyskać. Charlie, Hate 'Em All Harry i Billy stają po dwóch stronach konfliktu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Blanco bierze Lily i Lotti za zakładniczki. Domaga się, aby reszta Hillów wykonała dla niego zlecenie, jeśli chcą odzyskać dziewczyny. Vic i Albert nie mogą dojść do porozumienia co do tego, jak najlepiej postąpić. Charlie, Hate 'Em All Harry (Tamar Hassan) i Billy (Lucien Laviscount) stają po dwóch stronach konfliktu. Lily staje się mentorem dla Lotti, gdy opracowują plan ucieczki z kryjówki Blanco.

Występują

Twórcy

Ładuję...