Zakup kontrolowany (333)

magazyn motoryzacyjny Polska 2017  od 12 lat

W skrócie

Magda lubi szybkie samochody - aktualnie jeździ Suzuki Swift Sport, ale szuka czegoś z pazurem. Jej budżet to 75 tysięcy - Adam Kornacki podejmie trud, aby wstrzelić się w jej motoryzacyjny gust.

Oglądaj w telewizji

Wt 7.12 5:15
TVN Turbologo

Opis

Adam Kornecki stara się znaleźć samochód, który będzie idealnie pasował do bohatera odcinka - do jego charakteru, potrzeb życiowych, stylu jazdy i możliwości finansowych. Jego ekipa przedstawia bohaterowi cztery propozycje, które najcelniej trafiają w jego gust i oczekiwania - zarówno pomaga znajdować egzemplarze w dobrym stanie, jak i zwraca uwagę na perspektywę dalszej eksploatacji czy ewentualnej odsprzedaży. W tej serii ekipa Adama Korneckiego pomoże między innymi fance potężnych samochodów z napędem na cztery koła, miłośniczce mocnych kompaktów czy wielbicielowi klasycznego stylu.

Magda lubi szybkie samochody - aktualnie jeździ Suzuki Swift Sport, ale szuka czegoś wygodniejszego, z pazurem i przyciągającego uwagę. Jej budżet to 75 tysięcy - Adam Kornacki podejmie trud, aby wstrzelić się w jej motoryzacyjny gust.

Zobacz także

Ładuję...