Teleman

Detektywi w akcji (116)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klient twierdzi, że jego dziewczyna została porwana. Sprawa ma związek z przestępczą działalnością pewnej organizacji. Detektywi zajmą się też zleceniem Roksany, która boi się o swojego chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Ruda i Szay, jedna z sióstr bliźniaczek zatrudniona na okres próbny przez Marcina Domana, zostają przydzielone do nietypowego śledztwa. Klient pochodzący z Niemiec uważa, że jego dziewczyna została uprowadzona z hotelu. Sprawa okazuje się bardzo skomplikowana. Dochodzenie wskazuje, że zniknięcie kobiety jest powiązane z przestępczą działalnością pewnej organizacji. Powodzenie śledztwa to sprawa życia i śmierci, w pewnym sensie także dla Szay, której bardzo zależy na pracy w Septagonie. W tym odcinku detektywi Septagonu zajmą się także zleceniem Roksany, która boi się o swojego chłopaka. Jest on prawą ręką szefa lokalnej mafii, z czego dziewczyna jest niezwykle dumna. Niestety mężczyzna ostatnio dziwnie się zachowuje. Zaniedbuje pracę, nie ćwiczy i nie umawia się z kolegami, a zamiast tego czyta filozoficzne książki i medytuje. Roksana boi się, że mężczyzna znowu zażywa narkotyki. Jednak podczas śledztwa detektywi odkrywają, że zachowanie przestępcy ma całkiem inne przyczyny.

Występują

Zobacz także

Ładuję...