Przekręt 2 (1)

(Snatch: Ole)

serial komediowy Wielka Brytania 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas ucieczki jachtem na gang Hill napadają uzbrojeni napastnicy, którzy kradną fortunę, a ekipę wyrzucają za burtę. Sześć miesięcy później w San Toledo Albert próbuje rozkręcić legalny biznes.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gang Hilla przebywa w słonecznej Hiszpanii, w nadmorskim miasteczku San Toledo. Wypoczynek szybko zmienia się w pełną napięcia walkę o uratowanie życia i zdobytej wcześniej fortuny, gdy zwraca na nich uwagę miejscowy mafioso. Zmusza on ekipę Hilla do pracy dla niego. Żeby przetrwać w nowym środowisku, przestępcy muszą wykazać się swoimi umiejętnościami i sprytem. W drugim sezonie serialu na ekran powracają: Rupert Grint, Luke Pasqualino czy Lucien Laviscount. Do stałej obsady tym razem dołączyli hiszpańscy aktorzy: Úrsula Corberó (znana z serialu "Dom z papieru"), Hovik Keuchkerian ("Assassin's Creed", "Nocny recepcjonista") i Tristan Ulloa ("Kokainowe wybrzeże").

W tym odcinku

Podczas ucieczki jachtem na gang Hill napadają uzbrojeni napastnicy, którzy kradną zdobytą fortunę, a ekipę wyrzucają za burtę. Sześć miesięcy później w nadmorskim miasteczku San Toledo u wybrzeży Hiszpanii Albert (Luke Pasqualino) próbuje rozkręcić legalny biznes, wykorzystując ostatnie pieniądze i otwierając Bunker Bar. Przedsięwzięcie nie przynosi zysków, więc Charlie (Rupert Grint) i Lotti (Phoebe Dynevor) wpadają na pomysł, jak sprawić, by lokal był bardziej dochodowy. Vic Hill (Dougray Scott) planuje wrócić na przestępczą drogę. Niespodziewanie zostaje schwytany przez skorumpowanego policjanta Carlita Blanco (Hovik Keuchkerian), który czerpie zyski ze wszystkich przedsiębiorców w San Toledo.

Występują

Twórcy

Ładuję...