Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2821

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał nie słucha zakazu Roberta i zjawia się w miejscu wskazanym przez mężczyznę podejrzanego o zabicie Kingi. Obserwuje funkcjonariuszy z oddali. W pewnym momencie ekipa wykopuje worek ze zwłokami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Michał nie posłuchał zakazu Roberta. Zjawia się w miejscu wskazanym przez mężczyznę, którego policja podejrzewa o zamordowanie Kingi. Obserwuje funkcjonariuszy z oddali. W pewnym momencie ekipa wykopuje czarny worek ze zwłokami. Julka nie chce iść do szkoły. Twierdzi, że boli ją brzuch. Igor i Elżbieta biorą to za wymówkę. Zabierają dziewczynkę do lekarza, który sugeruje, by udali się do psychologa. Później Marcinkowa odbiera telefon od Adama. Zaniepokojony nauczyciel pyta, dlaczego Julka opuściła lekcje. Joachim zamierza zabrać żonę na USG, ponieważ pragnie zobaczyć wreszcie swoje dziecko. Ewelina tłumaczy, że wykonywanie tego badania zbyt często może zaszkodzić płodowi. W sklepie z artykułami dziecięcymi brat Anastazji zauważa Beatę, której towarzyszy Maślikowski. Jest zaskoczony, ponieważ wcześniej uciekała przed mężczyzną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...