Teleman

Detektywi w akcji (114)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu zgłasza się dyrektorka teatru, która uważa, że w jej placówce mają miejsce zjawiska paranormalne. Trzy aktorki zrezygnowały z głównej roli, gdy zostały zaatakowane przez ducha.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się dyrektorka teatru, która uważa, że w jej placówce mają miejsce zjawiska paranormalne. Już trzy aktorki mające grać główną rolę w spektaklu zrezygnowały z pracy zaatakowane przez tajemniczego ducha. Jedna słyszała dziwne głosy, inna widziała zakapturzoną postać na korytarzu, a na trzecią zawaliła się scenografia, omal nie pozbawiając jej życia. Detektywi postanawiają złapać tajemniczego ducha. Ruda nie wierzy w zjawiska nadprzyrodzone, Bury wyczuwa jednak w teatrze dziwną energię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...