Miś Fantazy: Złamana pieczęć (8)

serial animowany Polska 2007  b.o.

W skrócie

Dalsze losy mieszkańców Słonecznej Krainy. Kłótnia przerywa Fantazemu i jego dwóm przyjaciółkom zabawę w podchody. Niebieski Miś opuszcza nadąsaną Zagadkę i idzie szukać złotowłosej Julki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Julia i niebieski Miś przybywają do Słonecznej Krainy. Jednak panuje tam przejmujący chłód i wszystko powoli zamarza. Magiczny kryształ, największy skarb i serce Krainy, który zawsze znajdował się w dziupli Drzewa Spotkań, teraz zniknął. Julia i Miś zmierzają do groty Czarodzieja Prospera, aby wyjaśnić przyczynę tych niepokojących zmian. Okazuje się, że tylko niebieski Miś może odzyskać magiczny kryształ i uratować Krainę. Jednak Miś i Julia wpadają do podziemnych labiryntów Węża Gagatka. Żaba Kapa-Kapa, Zagadka i Czarodziej z Żuczkiem Wesołkiem naradzają się, jak pomóc przyjaciołom. Tymczasem Julia i Miś kierują się tajemniczym światłem, które rozświetla wnętrza podziemnych grot węża i szukają wyjścia z pułapki.

W tym odcinku

Dalsze losy mieszkańców Słonecznej Krainy. Kłótnia przerywa Fantazemu i jego dwóm przyjaciółkom zgodną zabawę w podchody. Niebieski Miś opuszcza nadąsaną Zagadkę i sam idzie szukać złotowłosej Julki, która nic nie wie, o końcu gry. Przechodząc obok skały zauważa na jej powierzchni zagadkowy znak. Zaciekawiony wchodzi do pogrążonego w mroku wnętrza jaskini, w której znajduje zapieczętowaną skrzynię. Gdy Miś ją otwiera, w grocie pojawia się Duch Piratów. Tymczasem zmartwieni długą nieobecnością Fantazego przyjaciele organizują misję ratunkową.

Ładuję...