Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2819

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam zwabia córkę Igora do swojego pokoju. Podczas wspólnego oglądania filmu dotyka dziewczynkę. Ada nie akceptuje decyzji Olafa, który postanowił zostać z Martą. Staje się natarczywa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Julka nie chce jechać ze swoją klasą na zieloną szkołę. Wieczorem Adam zwabia córkę Igora do swojego pokoju. Proponuje wspólne oglądanie filmu, a następnie zaczyna ją przytulać i dotykać. Ada nie akceptuje decyzji Olafa, który postanowił zostać z Martą. Jest natarczywa, zapewnia też ukochanego, że ciąża Konarskiej niczego nie zmienia. Tymczasem asystentka dziennikarki wyjawia zaskoczonemu producentowi telewizyjnemu prawdę o jego największej gwieździe. Gosia otrzymuje dobrą wiadomość. Gwałtowne wahania nastrojów można leczyć farmakologicznie. Szczęśliwa Zimińska wraca do domu, gdzie prosi Błażeja, by dał jej drugą szansę. Danka przedstawia uczniom nowego kolegę, Ahmeda. Ze względu na swoje pochodzenie, nastolatek od razu zwraca uwagę wszystkich.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...