Teleman

Detektywi w akcji (113)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do biura Septagonu zgłaszają się skłócone kobiety - córka mężczyzny mieszkającego w domu spokojnej starości i właścicielka placówki. Pierwsza z nich uważa, że jej ojciec jest okradany.

Oglądaj w telewizji

Pon 9.08 11:30
TV 4logo

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do biura Septagonu zgłaszają się dwie skonfliktowane kobiety - córka mężczyzny mieszkającego w domu spokojnej starości i właścicielka tej placówki. Pierwsza uważa, że jej ojciec jest okradany przez któregoś z pracowników domu opieki, druga jest przekonana o uczciwości swoich ludzi. Diablo i Serb muszą ustalić prawdziwy przebieg zdarzeń. Tymczasem Róża i Novy zajmują się zleceniem mężczyzny, który do niedawna żył w przeświadczeniu, że stracił żonę w katastrofie lotniczej. Ostatnio pojawiły się jednak u niego wątpliwości. Kilka razy wydawało mu się, że widzi ukochaną na ulicy, a w dniu swoich urodzin dostał drogi zegarek, który żona obiecała mu jeszcze przed śmiercią. Detektywi z Septagonu starają się dotrzeć do nadawcy tajemniczego prezentu. Okazuje się, że rzeczywiście wysłała go kobieta wyglądająca jak żona klienta. Niebawem mężczyzna zaczyna dostawać od niej miłosne SMS-y. Tymczasem kierownik firmy lotniczej, z której usług kobieta skorzystała, nie pozostawia wątpliwości, że wszystkie osoby znajdujące się na pokładzie samolotu zginęły na miejscu, a ich ciała zostały zidentyfikowane na podstawie badań DNA.

Występują

Zobacz także

Ładuję...