Teleman

Detektywi w akcji (112)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Klientka Septagonu dostaje listy z firmy windykacyjnej, choć nie zaciągnęła długu. Serb i Diablo zajmują się sprawą mężczyzny, który podejrzewa, że ktoś podszywając się pod niego, napada na ludzi.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.08 11:20
TV 4logo

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się kobieta, która dostaje listy z firmy windykacyjnej, choć nigdy nie zaciągnęła żadnego długu. Odkrycie, kto stoi za kradzieżą jej tożsamości, jest równie zaskakujące dla detektywów, jak i dla samej klientki. Tymczasem Serb i Diablo zajmują się sprawą mężczyzny, który podejrzewa, że ktoś podszywając się pod niego, atakuje okolicznych mieszkańców.

Występują

Zobacz także

Ładuję...