Teleman

Detektywi w akcji (111)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zrozpaczony mężczyzna poszukuje ukochanej, która kilka dni temu zaginęła. Ruda i Bury zajmują się sprawą klienta, który podejrzewa, że jego czternastoletni syn wszczyna fałszywe alarmy bombowe.

Oglądaj w telewizji

Czw 5.08 11:20
TV 4logo

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Zrozpaczony mężczyzna poszukuje ukochanej, która kilka dni temu zaginęła bez śladu. Detektywi krok po kroku odkrywają barwną przeszłość kobiety. Tymczasem Ruda i Bury zajmują się sprawą mężczyzny, który podejrzewa, że jego czternastoletni syn wszczyna fałszywe alarmy bombowe, i martwi się, że takie bezpodstawne wezwania mogą prowadzić do poważnych konsekwencji. Detektywi rozpoczynają śledztwo, podczas którego zbierają sprzeczne informacje na temat nastolatka. Odkrywają też, że fałszywe alarmy bombowe nie są wcale głupim żartem...

Występują

Zobacz także

Ładuję...