Teleman

Detektywi w akcji (110)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Diablo i Serb poszukują tajemniczego rabusia, który pod osłoną nocy rozkopuje groby. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mężczyzny, który na kilka dni przed ślubem zgubił cenne obrączki.

Oglądaj w telewizji

Śr 4.08 11:20
TV 4logo

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Nowym zadaniem detektywów jest odnalezienie... skradzionych ludzkich kości. Diablo i Serb poszukują tajemniczego rabusia, który pod osłoną nocy rozkopuje groby. Śledztwo prowadzi do nielegalnego podziemia handlarzy ludzkimi kośćmi. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mężczyzny, który na kilka dni przed ślubem zgubił drogocenne, robione na zamówienie obrączki. Klient stresuje się, ponieważ już następnego dnia ma wrócić z Mediolanu jego narzeczona. Podczas śledztwa Bibi i Ronin poznają rodziców panny młodej, którzy nie są zachwyceni, że do ich zamożnej rodziny wejdzie mechanik samochodowy. Detektywi podejrzewają, że zaginięcie obrączek nie jest kwestią przypadku.

Występują

Zobacz także

Ładuję...