Teleman

Detektywi w akcji (109)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu zgłasza się kobieta, która podejrzewa, że ma stalkera. Detektywi rozpoczynają obserwację bloku klientki. Niebawem przekonują się, że syn zleceniodawczyni może mieć poważne kłopoty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się kobieta, która podejrzewa, że ma stalkera. Detektywi rozpoczynają obserwację z wynajętego mieszkania naprzeciwko bloku klientki. Niebawem przekonują się, że syn zleceniodawczyni może mieć poważne kłopoty, a ona sama jest obserwowana przez więcej niż jednego mężczyznę. Tymczasem Diablo i Serb pomagają nauczycielce śpiewu, która panicznie boi się małych, pełzających stworzeń. Potrafi zemdleć na widok myszy lub wielkiego pająka. Niestety od pewnego czasu ktoś próbuje ją zastraszyć, podrzucając do jej mieszkania znienawidzone żyjątka. Ponieważ klientka cierpi na wrodzoną wadę serca, każdy szok może być dla niej tragiczny w skutkach. Detektywi przystępują do działania. Podejrzane są sprzątaczka z Ukrainy i dwie uczennice - młode studentki Akademii Muzycznej, które mogą mieć żal do swojej surowej mentorki. Diablo i Serb muszą ustalić, kto i w jakim celu chce wystraszyć emerytowaną sopranistkę na śmierć.

Występują

Zobacz także

Ładuję...