Na dobre i na złe | odc. 727: Między miłością a nienawiścią

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin odzyskuje siły po operacji. Michał postanawia walczyć o prawo do opieki nad Matyldą i odebrać córkę Kasi. Wilczewski ma przeprowadzić razem z dyrektorem operację usunięcia nerki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Marcin odzyskuje siły po operacji. Poruszony ostatnimi wydarzeniami wyznaje Julce miłość. Michał postanawia walczyć o prawo do opieki nad Matyldą i odebrać córkę Kasi. Tymczasem w pracy Wilczewski ma przeprowadzić razem z dyrektorem operację usunięcia nerki. Tuż przed zabiegiem profesor ma jednak wątpliwości. Sugeruje też, że kolega, przygotowując pacjentkę do nefrektomii, mógł popełnić błąd. Do szpitala trafia Maestro - bezdomny, który skarży się na ból głowy, nudności i problemy z utrzymaniem równowagi. Hania odkrywa, że jej pacjent był niegdyś gwiazdą opery i w tajemnicy kontaktuje się z jego byłą żoną, Zofią.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...