Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2811

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieprzytomny Roman trafia do szpitala. Wkrótce przyjeżdża tam jego rodzina. Okazuje się, że Hoffer jest w ciężkim stanie, leży w śpiączce. Zrozpaczona Honorata wini za wszystko dzieci męża.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Nieprzytomny Roman zostaje znaleziony przez przypadkowego przechodnia - spacerującą z psem kobietę. Trafia do szpitala. Wkrótce przyjeżdża tam jego rodzina. Okazuje się, że Hoffer jest w ciężkim stanie, leży w śpiączce. Zrozpaczona Honorata wini za wszystko dzieci męża. Matka Kingi zgłasza na policji jej zaginięcie. Twierdzi, że Brzozowska nie opuściłaby synka. Tej opinii nie podziela Michał. Do czasu, aż dowiaduje się o porzuconym przez żonę samochodzie. Wojtek próbuje przekonać Żanetę, żeby kupili terenowy samochód. Kiedy oglądają auto w warsztacie Mira, pojawia się tam Agnes, dziewczyna mężczyzny. Para nie kryje się z łączącą ich namiętnością. Szulcowie wyraźnie im zazdroszczą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...