Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2810

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Roman pije codziennie. Gdy Honorata odwiedza męża, Hoffer stwierdza, że to jej wina. Kobieta wychodzi bez słowa. Jakiś czas później Roman przychodzi pijany na budowę. Wreszcie doprowadza do tragedii.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Roman pije codziennie, mimo starań Antoniego, by porzucił nałóg. Kiedy Honorata odwiedza męża, Hoffer stwierdza, że to jej wina. Kobieta wychodzi bez słowa. Jakiś czas później Roman przychodzi całkiem pijany na budowę. Wszczyna awanturę z inspektorem budowlanym. Wieczorem znów spożywa alkohol. Wreszcie doprowadza do tragedii. Kinga znalazła mieszkanie. Dziś odbywa rozmowę z jego właścicielem. Obiecuje Ignasiowi, że będzie mu kibicować podczas popołudniowego meczu. Wieczorem Brzozowską czeka z kolei spotkanie z Basią. Niestety, Kinga nie dociera ani na rozgrywki, ani do przyjaciółki. Co gorsza, nie odbiera telefonu. Joanna widzi, jak szczęśliwa jest Anna po nocy spędzonej z Wiktorem. Obawia się, że skrzywdzi on jej mamę. Bergowa ostrzega ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...