Teraz albo nigdy! | sezon 3 odc. 7

serial obyczajowy Polska 2009  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Basia uważa, że Marta jest zazdrosna o zażyłość Michała i Edyty. Robert zabiera z domu resztę rzeczy. Będzie mieszkał teraz niedaleko Iwony. Dostał też od Edyty ciekawą propozycję biznesową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Basia (Katarzyna Maciąg) nie jest już nieśmiałą, debiutującą pisarką. Chodzi na bankiety i spotkania z czytelnikami, udziela wywiadów. Pisze kolejną powieść, a pierwsza może stać się przebojem filmowym. Jej partner Andrzej (Mateusz Damięcki) ma kłopoty w pracy. Poznaje dekoratorkę wnętrz Inkę (Katarzyna Dąbrowska), z którą bardzo dobrze się dogaduje. Marta (Marta Żmuda Trzebiatowska) chce wprowadzić poprawki do swojego związku z mężem Robertem (Bartek Kasprzykowski). W jej życiu pojawia się Tomasz Mroziński (Jakub Strzelecki), zafascynowany nią, wysportowany absolwent AWF-u. Marcin (Jan Wieczorkowski) po rozstaniu z Julią (Agata Buzek) nawiązuje nowe znajomości z Kają Stachowiak (Julia Pietrucha) z agencji reklamowej i Franką Drabczyk (Ola Szwed) - nową pracownicą radia, która od lat się w nim kocha i dlatego wróciła z zagranicy. Przypadkowo poznana przez Michała (Rafał Królikowski) Edyta Gebhart (Małgorzata Foremniak) - bogata i pewna siebie wdowa po założycielu banku - wywraca jego świat do góry nogami.

W tym odcinku

Basia podejrzewa, że Marta jest zazdrosna o zażyłość Michała i Edyty. Dziewczyna jednak temu zaprzecza. Robert zabiera z domu resztę swoich rzeczy. Będzie teraz mieszkał niedaleko Iwony, która usilnie o to zabiegała. Poza tym dostał ciekawą propozycję biznesową od Edyty. Zadowolony zaprasza przyjaciół na jazdę quadami. Marta poznaje tam Tomka (Jakub Strzelecki), z którym świetnie się bawi. Na chwilę zapomina o tym, że nie dostała jeszcze odpowiedzi z Urzędu Patentowego. Marcin oschle traktuje Frankę. Basia namawia ją, by przyszła do Plaży. Tam dziewczyna udowadnia, że jest świetnym didżejem. Marcin jest pod wrażeniem.

Występują

Twórcy

Ładuję...