M jak miłość | odc. 1411

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Paweł poznaje rodzinę Julki. Ojciec dziewczyny pyta Zduńskiego, kiedy planują się pobrać. Magda i Budzyński jadą do Krakowa na wernisaż Anki. Była kochanka cały czas próbuje się zbliżyć do Andrzeja.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Paweł poznaje rodzinę Julki. Ojciec dziewczyny bez ogródek pyta Zduńskiego, kiedy planują się pobrać. Tymczasem Magda i Budzyński jadą do Krakowa na wernisaż Anki. Była kochanka cały czas próbuje się zbliżyć do Andrzeja. Prawnik obawia się, że dawny romans wyjdzie na jaw, a on straci ukochaną. Filarski przekonuje Marszałka, że Piotrek ma romans z Sandrą. Seniorzy jadą do mieszkania Zduńskiego, by to sprawdzić. Niespodziewanie jedna z sąsiadek wzywa policję. Jest przekonana, że to koleni klienci Sandry.

Występują

Zobacz także

Ładuję...