Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2806

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam spotyka się z Julką w parku. Pokazuje jej ćwiczenia, które wymagają fizycznego kontaktu. Maria i Włodek martwią się o Beatę. Nie wiedzą, że jest ona przetrzymywana w mieszkaniu Maślikowskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Adam i Julka spotykają się wieczorem nad jeziorem w parku. Mężczyzna tłumaczy córce Igora, że podczas nauki tańca najważniejsze jest zaufanie do partnera. Pokazuje uczennicy ćwiczenia, które wymagają fizycznego kontaktu. Marię i Włodka martwi zniknięcie Beaty. Monika uważa, że dziewczyna, wspólnie z Kazikiem, okradła jej rodziców. Teraz poczuła wyrzuty sumienia, więc postanowiła oddać pieniądze, po czym uciekła. Tymczasem koleżanka Anastazji jest przetrzymywana w mieszkaniu Maślikowskich - małżeństwa, któremu sprzedała dziecko. Ewa opowiada Honoracie o doświadczeniach, jakie wyniosła z życia z alkoholikiem. Zapewnia, że Roman spróbuje pokonać nałóg dopiero, gdy zostanie sam. Antoni ma inny pomysł. Wprowadza się do brata. Nie pozwala mu opuszczać mieszkania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...