Na dobre i na złe | odc. 726: Mój przyjaciel, mój wróg

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin i Julka pomagają ofiarom wypadku samochodowego. Jeden z poszkodowanych ma problemy z oddychaniem. Dziewczyna rannego zaczyna rodzić. Doktor Molenda niespodziewanie traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne. Widzowie przekonają się, jak potoczy się historia Leny i Latoszka, profesora Falkowicza, a także związku Wiktorii i Adama.

W tym odcinku

Marcin i Julka pomagają ofiarom wypadku samochodowego. Jednym z poszkodowanych jest mężczyzna z odmą, który ma problemy z oddychaniem. Tymczasem dziewczyna rannego zaczyna rodzić... Doktor Molenda po kilku minutach traci niespodziewanie przytomność. W szpitalu badania wykazują, że lekarz ma uraz mózgu i musi być natychmiast operowany. Gdy Bart zaczyna zabieg, Leśna Góra pada ofiarą hakera, który wyłącza w całym budynku prąd. Falkowicz od razu zgłasza atak na policję, a głównym podejrzanym okazuje się pacjent Wiki, nastoletni Jędrek. Artur musi dokończyć operację bez pomocy nowoczesnej aparatury.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...