M jak miłość | odc. 1410

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek z postrzeloną nogą ukrywa się w siedlisku. Wyznaje Uli, że zaatakowali go bandyci, którzy napadli na kantor. Mostowiakówna w tajemnicy prosi o pomoc Marię. Burzliwy dzień czeka też Barbarę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Bartek zostaje postrzelony w nogę. Ciężko ranny ukrywa się w siedlisku i wyznaje Uli, że zaatakowali go bandyci, którzy napadli na kantor. Mostowiakówna w tajemnicy prosi o pomoc Marię. Błaga jednak, by nie zgłaszała tej sprawy na policję. Burzliwy dzień czeka też Barbarę. Seniorkę kolejny raz odwiedza Józef Modry. Mężczyzna ma wciąż ma nadzieję, że przyjaciółka da się namówić na randkę z nim. Później w ogrodzie Mostowiaków wybucha pożar. Na miejsce szybko przyjeżdża straż pożarna pod wodzą nowego komendanta. Okazuje się, że został nim Maciej Jaracz, sąsiad, który niedawno zamieszkał w okolicy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...